3D Gökyüzü Paneller

GÖKYÜZÜ PANEL: 59.5 cm x 59.5 cm ölçülerinde standart taş yünü asma tavan pilakaları yerine kullanabileceğiniz, t24 asma tavan çıtalarına uygun olarak üretilen, ışık geçirgenliği yüksek ve homojen HD görseller kullanılarak üretilen bir iç dekorasyon ve led aydınlatma ürünüdür.

 (GERGİ TAVANLARA ORANLA %60 DAHA KALİTELİ GÖRSELLİK VE ÇERÇEVE VERSİYONU İLE 2D YANIMSAMA)

SAĞLIKLI ÜRÜN: Zihin ve beden için yararlı, rahatlamayı ve gevşemeyi tetikler, gerçek ışıklı gökyüzünü hd resim kalietesi ile mekanlarınıza sunarak sizlere pisikolojik ferahlık sağlar. 

MONTAJ KOLAYLIĞI: Standart Kurulumu kolay ve taşınabilir bir üründür. Tüm dünyada kullanılan 60×60 ölçülerinde T24 taş yünü asma tavan pilakaları yerine kullanılarak kolay montaj yapılır. 

AYDINLATMA TİPİ: Standart T5 Floresan veya Led olarak iki şekilde montaj yapabilirsiniz. Işık homojen dağılımı, ışık mesafesi, ışık şiddeti gibi değerleri teknik kataloğumuzdan alabilirsiniz. 59.5 cm X 59.5 cm: Işıklı yapay gökyüzü tavanlar ile herhangi bir asma tavan modeline uygulama yapmak mümkündür. Plaka Panelelri zaten hazırda olan tavanlarınıza legolar gibi dizmeniz yeterli.

https://gns.net.tr/
[contact-form-7 id=”1654″ title=”İletişim formu 1″]

Alçı Tavan Süslemeleri