Alçıpan Duvar

Alçıpan Duvar
Alçıpan Duvar
Alçıpan Duvar
Alçıpan Duvar

                 Dikkatle Okuyunuz !!!
ALÇIPAN BÖLME DUVAR FİYATLARI NET OLARAK ALMAK İÇİN BİZDEN DESTEK ALINIZ. YUKARIDA BULUNAN ALÇIPAN BÖLME DUVAR FİYATLARI ORTALAMA FİYATLARDIR. BU FİYATLARI KATMA DEĞER VERGİSİ ( KDV ) DAHİL DEĞİLDİR. AYRICA TÜM ÜRÜNLER 1.SINIF ALMAN ÜRÜNLERİDİR BUNA NAZAREN DOLAR VE EURO KURUNA BAĞLI OLARAK TÜRK LİRASI OLARAK FİYAT SUNULMAKTADIR. ALÇIPAN BÖLME DUVAR FİYATLARI BUNA BAĞLI OLARAK GÜNCEL OLARAK SİZLERE SUNULUR.

Alçıpan Bölme Duvar Fiyatları Her işte olduğu gibi alçıpan bölme duvar uygulamalarında fiyat önemli bir unsurdur. Yalnız Alçıpan bölme duvar fiyatlarının tam bir standart bulunmamaktadır. Metrekare fiyatı olarak yaklaşık bir fiyat vermek gerekirse şayet 140  ₺  ile panelin kalınlığına ve modeline göre 210  ₺ ‘ya kadar çıkabilmektedir. (Bu fiyatlar ham maddenin maliyetini göre değişiklikler gösterebilir) Tabii ki bu fiyatlar tamamıyla alçıpan bölme duvarın modeline göre değişiklik gösterir. 

Alçıpan bölme duvarlar bilindiği üzere binalarda tasarım anlamında sınır tanımayan bir özgürlük sağladığı için dekorasyon sektöründe ve inşaat sektöründe çok sık kullanılmaktadır. Alçı panel duvarlar diğer bölme duvarlara göre öncelikle daha ekonomiktir aynı zamanda montaj kolaylığı vardır ve istenirse demonte edilerek başka bir alanda kullanılabilir. Alçıpan bölme duvarlar ekonomik olmasına karşın ses yalıtımı ve ısı yalıtımı anlamında çok yüksek bir performans sağlar. Deprem ve yangın gibi felaketlerede oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bunlar ve bunlarla ilgili bir çok sebepten dolayı çok sık kullanılan alçıpan bölme duvarların malzemesi kadar işçiliğide çok büyük önem taşımaktadır. Firmamız 

alçıpan bölme duvarı imalatının yanı sıra uygulama konusunda da müşterilerine yardımcı olmaktadır. Alçıpan bölme duvarlar özel üretilen dekoratif ürünler olduklarından dolayı ve boyutlarının büyük olması nedeniyle her ne kalınlıkta üretilirse üretilsin itina ile taşınması gerekir. Aksi taktirde nakliye aşamasında kırılabilir.

Aynı zamanda alçıpan bölme duvarların alanında profesyonel kişiler tarafından uygulanmasında fayda vardır. Özellikle ilk sipariş aşamasında doğru ölçü verilmesi hayati önem taşımaktadır. Müşterilerimizin verdiği ölçülere göre özel üretim yapıldığından dolayı 1 cm bile bazen büyük sorunlar çıkartabilir. Bu yüzden müşterilerimize eğer emin olamıyorlarsa bizlerden yardım almalarını öneriyoruz. Bu şekilde gereksiz yere zaman ve para kaybı yaşamadan en doğru ürünü sipariş verebilirsiniz. Uygulama konusuna tekrar dönecek olursak malzeme ne kadar kusursuz olursa olsun eğer usta işine vakıf değilse yine yaptığınız her şey boşa gidecektir. Bu sebeple sizlere profesyonel uygulama hizmetide sunmaktayız.

Alçıpan bölme duvar fiyatı verirken müşterilerimize, ürünün malzeme fiyatı, nakliye ve ustalık ücretleri eklenerek toplu bir fiyat verilmektedir. Ancak bu şekilde anahtar teslim garantili bir uygulama yaptırmış olursunuz. Genelde bizlerle çalışan inşaat firmaları ve mimarlar bizlere projeyi göndermekte ve uygulamayı tamamını bizden bitirmemizi istemektedir. Hem üretici hem uygulayıcı olmamız ekip olarak tam bir koordinasyon içinde çalışmamıza olanak sağladığı için uygulamalar tam zamanında teslim edilmektedir. Zamanın her şeyden önemli olduğu günümüzde bu bir çok müşterimize büyük avantajlar kazandırmaktadır.

Eğer alçıpan bölme duvar yaptıracaksanız , bizlere danışmadan asla karar vermeyiniz. Gerekirse uzman arkadaşlarımız yerinde keşif yaparak sizlere yardımcı olacaklardır.

Sizin için en uygun malzeme seçimini yapacakları gibi aynı zamanda tüm uygulama süreci hakkında da yakında bilgi almış olacaksınız. Özellikle bu tarz uygulamalar diğer inşaat işleri ile organize şekilde yapıldığı için teslim tarihine sadık kalınması çok önemlidir.

Aksi taktirde diğer tüm süreçlerde gecikeceğinden dolayı yükleniciler büyük zarar edeceklerdir. Bunu da hiçbir yüklenici kabul etmeyecektir. Bizler her zaman müşterilerimiz adına empati yaptığımızdan dolayı bizim için işin başarıyla vermiş olduğumuzda tarihte veya öncesinde teslim edilmesi çok önemlidir.